top of page

Kilka słów o mnie

Mam na imię Marta.

Od kiedy pamiętam hobbistycznie zajmuję się aranżacją wnętrz, jest to moja ogromna pasja, uwielbiam zmiany i ich spektakularne efekty, czasami niewielkim kosztem i nakładem pracy. Sporo czasu zajęło mi znalezienie swojego zawodowego miejsca na ziemi, nazwanie po imieniu tego co chcę robić. Na horyzoncie pojawił się Home Staging, pojęcie jednocześnie mi znane, ale zupełnie nie zgłębione, a które w stu procentach odzwierciedla to w czym czuję się najlepiej i najpewniej.

I oto jestem do Państwa dyspozycji, pełna zaangażowania, profesjonalizmu, wiedzy, którą cały czas nabywam z wszystkich możliwych źródeł

Pokój dzienny z kominkiem
Wnętrze jadalni

Moja misja Home Staging

Moim celem jest wydobycie z każdej nieruchomości, pomieszczenia jej największych atutów. Dokonanie rzetelnej analizy wszystkich mocnych i słabych punktów, a finalnie oddanie w Państwa ręce produktu gotowego do sprzedaży lub wynajmu, nastawionego na sprecyzowaną grupę docelową.

Ja robię to co kocham, a Państwo oszczędzają czas i pieniądze! 

Diabeł tkwi w szczegółach

Nie jest wiedzą tajemną, że kupujemy oczami!

 Przeglądając oferty nieruchomości, to te piękne zdjęcia niczym z folderów przyciągają nasz wzrok. Dlatego tak ważnym elementem home staging jest wyeksponowanie każdego pomieszczenia w taki sposób, aby przykuć uwagę i zasiać w głowie kupującego silną potrzebę obejrzenia go na żywo, co niejednokrotnie decyduje o późniejszym sukcesie transakcji.

BDF540D1-FC59-438B-9891-D68820F6016D.jpeg
bottom of page